VERKOOPPUNTEN PARTICOLARE

 

Wilt u detaillist worden? Dan kunt u een email sturen naar office@particolare.info

 

Name Zip code Town Country prov. address E-mail Tel.
De Bijenkorf, Amsterdam 1012JS Amsterdam Nederland NrdH Dam 1 - T +31 88 2454 000
Nunc Interieur Amsterdam 1012RP Amsterdam Nederland NrdH Rosmarijnsteeg 7 junabrwester@gmail.com T +31 20-7511219
Pols Potten 1019LA Amsterdam  Nederland NrdH KNSM Laan 39 info@polspotten.nl T +31 20-4193541
Imps & Elfs KNSM 1019LE Amsterdam Nederland NrdH KNSM  Laan 297 service@imps-elfs.com T +31 20-4195958
Raw Materials 1034AL Amsterdam Nederland NrdH Rozengracht 229 info@rawmaterials.nl T +31 20-4213893
Imps & Elfs Sloterkade 1058HE Amsterdam Nederland NrdH Sloterkade 41-44 service@imps-elfs.com T +31 20-4195958
Living-in by Romy de Boer 1072VW Amsterdam Nederland NrdH Gerard Dou straat 72H livinginbyromydeboer@hotmail.com T +31 299 - 37 19 10
De Bijenkorf, HOOFDKANTOOR 1101BA A'dam Zd-Oost Nederland NrdH Hoogoorddreef 11 - T +31 88 2454 000
Feelings wonen Amsterdam B.V. 1101DJ Amsterdam Nederland NrdH Arena Boulevard 86 info@feelingswonenamsterdam.nl T +31 20 6970623
De Bijenkorf, Amstelveen 1181ZS Amstelveen Nederland NrdH Galerij 152 - T +31 88 2454 000
Troubadour, de Interieurs 1185ZC  Amstelveen Nederland NrdH Maalderij 32 info@detroubadour.nl  
Studio Meyer 1211BW Hilversum Nederland NrdH Kerkbrink 37-41 info@studiomeijer.nl T +31 35-5264017
Room for Living 1251RC Laren NH Nederland NrdH Zevenenderdrift 2 info@roomforliving.nl T +31 35-5380835
Kaky  1315XE Almere  Nederland Flvl Citadel 30 info@kaky.nl T +31 6-50811169
Het hoofdkantoor Bussum 1406PE Bussum Nederland NrdH Herenstraat 24 inf@hethoofdkantoorbussum.nl T +31 35 - 7602810
Keune, Gerard Keune 1421BA Uithoorn Nederland NrdH Schans 7 - 11 info@gerardkeune.nl T +31 297-561633
Bot Meubelen  1521RC Wormerveer Nederland NrdH Samsonweg 5c wormerveer@bot.nl T +31 75 3030 031
Mobiel Interieur 1619HC Andijk Nederland NrdH Dijkweg 50 info@mobielinterieur.nl T +31 228 591537
Basic Label Loft 1621JA Hoorn Nederland NrdH Dedempte Turfhaven 28 info@basiclabel.nl T. +31 88 229 0150
Mammoet Woongigant 1684NG Zwaagdijk Oost Nederland NrdH Zwaagdijk 227 info@mammoetmeubel.nl T +31 546 - 559 955
Fameus Wonen 1785AG Den Helder Nederland NrdH Industrieweg 7 info@fameuswonen.nl T +31 223 634910
Meubls Alkmaar   1811DP Alkmaar Nederland NrdH Pettermerstraat 12 info@meubls.nl T +31 72-5823823
Bubalou 1812LT Alkmaar Nederland NrdH Nijenburgerweg 7A info@bubalou.nl T +31 20 2442791
Van Til Interieur 1823CJ Alkmaar Nederland NrdH Noorderkade 1038 info@vantil.nl T +31 72-5112760
Vila La Vie 1823CJ Alkmaar Nederland NrdH Noorderkade 1042 - T +31 72-3030341
Mobi Design 1823CP Alkmaar Nederland NrdH Huiswaarderplein 5a info@vantil.nl T +31 72 5119691
Homestore Haarlem 2011TN Haarlem  Nederland NrdH Zijlstraat 26 info@homestore.nl T +31 23 5749775
Terstal Interieur 2012 NB Haarlem Nederland NrdH Wagenweg 51 info@terstal.nl T +31 23-5313840
Homestede 2101HJ Heemstede Nederland NrdH Raadhuisstr 86 info@homestede.nl    T +31 23-7520060
Beluga Interieur 2101JJ Heemstede Nederland NrdH Binnenweg 187-189 info@belugafashionlifestyle.nl T +31 23 5281 080
Garden Store, the 2141BC Vijfhuizen Nederland ZdH Vijfhuizerdijk 63-a esther@thegardenstore.nl T +31 652461523
Goossens Cruquius 2142EN Cruquius  Nederland NrdH Spaarneweg 20 - T +31 23 751 3900
Feelings Hillegom   2182HB  Hillegom Nederland ZdH Haarlemmerstraat 39 info@feelingshillegom.nl T +31 252 505 163
Klare Lijn, de 2312JH Leiden Nederland ZdH Nieuwe Rijn 61 - T +31 71-3016337
Klare Lijn, de 2312KA Leiden Nederland ZdH Nieuwstraat 1 - T +31 71-5132149
Klare Lijn, Hoofdvestiging 2312KT Leiden Nederland ZdH Hooigracht 26 - T +31 71-5146873
Colijn Leiden 2313PN Leiden Nederland ZdH Verdamstraat 6 info@colijninterieur.nl T +31 71 5142 421
Casba Wonen 2382AP Zoeterwoude Rijndijk Nederland ZdH Hoge Rijndijk 281 a info@casba.nl  T +31 71 5899 346
Mas Interieur 2514LR Den Haag Nederland ZdH Frederikstraat 565 winkel@masinterieur.nl T +31 70 345 09 03
Seven Days Store 2611GK Delft  Nederland ZdH Oude langendijk 7A info@sevendaysstore.nl T +31 15 - 2148164
van Waay Interieurs, Corné 2731BR Benthuizen Nederland ZdH Verbreepark 27 info@vanwaayinterieurs.com T +31 79-33 11 200
Flow Wonen  3011GJ Rotterdam - Centrum Nederland ZdH Korte Hoogstraat 11-13 info@flowwonen.nl T +31 10-7514542
Depot Rotterdam  3011LJ Rotterdam  Nederland ZdH Pannekoekstraat 66A info@depotrotterdam T +31 10 4144 448
Flow Wonen  3054GE Hillegersberg Rdam Nederland ZdH Bergse Dorpsstraat 54 info@flowwonen.nl T +31 10-2850814
Faay Wonen 3421XM Oudewater Nederland Utr Papenhoeflaan 3 info@faaywonen.nl T +31 348 562 011
De Bijenkorf, Utrecht 3511BR Utrecht Nederland Utr Sint Jacobsstraat 1a - T +31 88 2454 000
Bij den Dom 3512JA Utrecht Nederland Utr Domstraat 3 info@bijdendom.nl T +31 30 2331 317
Klarenbeek Interieurs 3581KS Utrecht Nederland Utr Burgemeester Reigerstr 14 klaarenbeek@klaarenbeek.nl T +31 30-2513123
Kreuningen, van  3641RM Mijdrecht Nederland Utr Industrieweg 42 info@kreuningen.nl T +31 297 283 113
Veldhoven Interieurs 3722AH Bilthoven Nederland Utr Vinkenlaan 31 welkom@veldhoveninterieurs.nl T +31 30-228 25 91
Nijhof 3741GR Baarn Nederland Utr Minervaweg 3 info@nijhofbaarn.nl T +31 35 5486 111
Middelman Wonen 3768HD Soest Nederland Utr Birkstraat 99  info@middelmanwonen.nl T +31 35-6011004
Kees Smit Amersfoort 3825HD Amersfoort Nederland Utr Euroweg 22 info@keessmit.nl T +31 33 3030038
Daily Design (Kok centre) 3828AD A'foort/Hoogland Nederland Utr Hamsweg 18 astrid@dailydesign.nl T +31 33 4801 441
Bij Juut 3841EG Hardewijk Nederland Gld Smeepoortstraat 3 info@bijjuut.nl T +31 6 4255 5625
Eijerkamp Veenendaal 3902HN Veenendaal Nederland Utr Einsteinstraat 1 info@eijerkamp.nl T +31 318 58 38 38
Het Kabinet 3981AK Bunnik Nederland Utr Rumpsterweg 1 info@kabinetmeubelen.nl   T +31 30 656 7068
Thiele van Rooijen 4051BJ Ochten Nederland Gld Molendam 22 info@thielevanrooijen.nl T +31 344 641280
Donk, van der Donk 4207HK Gorinchem Nederland ZdH Newtonweg 18 ellen@vanderdonkinterieur.nl T +31 183 646 353  
Duivelands Meubelhuis 4307 DA Oosterland ZLD Nederland ZLD Wilgenstraat 1 info@duivelandsmeubelhuis.nl T +31 111 641 213
Morres Wonen 4561GH Hulst Nederland ZLD Industrieweg 2   klantenservice@morres.nl T +31 114 388 388 
Huis van Oranje 4571HN Axel Nederland ZLD Oranjestraat 1 d   T +31 115-760300
Bouman-Potter B.V. 4693RE Poortvliet Nederland ZLD Paasdijkweg 33 r.vanmerrienboer@wbpoortvliet.nl T + 31 88 2349800
Poortvliet / Bouman-Potter 4695 RC  St Maartensdijk Nederland ZLD Nijverheidsweg 21 info@boumanenpotter.nl T  +31 166 619 100
Brandpunt 4811XB Breda Nederland NBr Reigerstraat 16 info@brandpuntbreda.nl T + 31 76 7504 146
Moss Breda 4818JA Breda Nederland NrdB   info@mossbreda.nl T +31 76 5208639
Winkel van Daan 5211 EL Den Bosch Nederland NrdB Minderbroedersstr 23 info@winkelvandaan.nl T +31 73-6129220
Thuis Interieurs  5211GL Den Bosch Nederland NrdB Vughterstraat 98-100 info@thuisdenbosch.nl   T +31 73-6121068
iL Particolare Oss 5341HE Oss Nederland NrdB Kruisstraat 44 a info@ilparticolare.nl T +31 6 230 730 98
Van Donzel, Interring 5405AK Uden Nederland NrdB Frontstraat 5 b info@vandonzel.nl T +31 413 262 539
Goossens Hoofdkantoor 5465TB Veghel Nederland Ov Doornhoek 3865   T +31 413 212 855
Verouden, Feelings  Interring 5612BS Eindhoven Nederland NrdB Visserstraat 1 feelings@veroudenwonen.nl T  +31 40 2455330
JM-Style 5615PX Eindhoven Nederland NrdB Hoogstraat 208 info@jm-style.com T +31 6-53444454
Goossens Nuenen 5672AD Nuenen Nederland NrdB Duivendijk 4 - T +31 40 2836 057
Thomassen Interieurs 5801 BW Venray Nederland Limb Wilhelminastraat 6 info@thomassen-interieurs.nl T +31 478 582 510
Eigen Haard 5975NB Sevenum Nederland Limb Horsterweg 34 info@eigenhaardsevenum.nl T +31 77 374 4309
Loft 76 6041 GM Roermond Nederland Limb Godsweerdersingel 76 info@loft76.nl T +31 475-337897
Mooi in Sittard 6131CS Sittard Nederland Limb Brandstraat 25 info@mooiinsittard.nl T +31 46-4350005
Festen & Festen Le Shop 6211GX Maastricht Nederland Limb Minckeler straat 1 -a info@festen-leshop.nl T +31 43 8795 311
Berden Wonen 6411JK Heerlen Nederland Limb Promenade 12 info@berden.nl T +31 77 3248 800
CA.VA Interieur 6412AS Heerlen Nederland Limb Willemstraat 44 info@cavainterieur.nl T +31 45 5723 050          
Knibbeler Meubel, interring 6413NN  Heerlen Nederland Limb Pretoriastraat 31 info@knibbelermeubelen.nl T +31 45. 522 7892
Novita Reatail B.V. 6591GT Gennep Nederland Limb Spoorstraat 125 info@novita-wonen-en-slapen.nl T +31 485 740000
Novita Retail BV, Interring 6598BL  Heijen Nederland Limb Hoogveld  10 info@novita-wonen-en-slapen.nl T. +31 485 74 00 00
HG Woonidee 6604BV Wijchen Nederland Gld Edisonstraat 4 info@hgwoonidee.nl T +31 24-6419919
Bij Nett Lifestyle 6651 BG Druten Nederland Gld Hogestraat 39 info@bij-nett.nl T +31 487 785 100 
Hoefsloot Wonen 6662NX Elst Nederland Gld Pascalweg 4 info@hoefsloot.nl    T +31 481-350850
Iccoon 6811CV Arnhem Nederland Gld Bovenbeekstraat 29 info@iccoon.nl T +31 26 - 4460243 
Meijer & Floor  6811DG Arnhem Nederland Gld Bakkerstraat 21 info@meijerenfloor.nl T +31 26-3893321
Gilsing Wonen 6902PK Zevenaar  Nederland Gld Edisonstraat 12 info@gilsingwonen.nl T +31 316 - 526 985
Voorhuis Design 7100CB Doetinchem Nederland Gld Kapioenstr 41 info@voorhuisdesign.nl  T +31 314-360112
Koffiehuis De Koets 7101CT Winterswijk Nederland Gld Meddostraat 33 info@de-koets.nl T +31 543 512 692
Rozemarijn 7101NH Winterswijk Nederland Gld Weurden 37-1 info@rozemarijn-winterswijk.nl T +31 543 522 622
Betting wonen 7126AC Bredevoort Nederland Gld Prins Mauritsstraat 13-15 info@bettingbredevoort.nl   T +31 543 45 15 67
Feng Shui 7201DE Zutphen Nederland Gld Zaadmarkt 90 nina@ninaelshoffengshui.nl T +31 575 848 777
Eijerkamp Zutphen 7202BP Zutphen Nederland Gld Gerritsenweg 11-G info@eijerkamp.nl T +31 575 583 600
Piet Zoomers 7384AE Wilp Nederland Gld Rijksstraatweg 38 lifestyle@zoomers.nl T +31 571-261013
Hoge Ramen 7411JD Deventer Nederland Ov Oude Gracht 114 info@hoge-ramen.nl T +31 570-611438
Plek Deventer 7411LC Deventer Nederland Ov Engestraat 15-17 info@plekstore.nl T +31 570-745480
Carlos in Huis 7411PD Deventer Nederland Ov Hofstraat 13 - 15 info@carlos inhuis T +31 570 54 64 64
Wolters Wonen 7442DK Nijverdal Nederland Ov Albert Einsteinstraat 2 info@wolterswonen.nl T +31 548 612288
Hasko 7443RD Nijverdal Nederland Ov Kapperstraat 46a info@hasko.nl T +31 548 614 091
Otje van Potje B.V. 7462AW Rijssen Nederland Ov Haarstraat 170 info@otjevanpotje.nl T +31 548 540682
Blendd 7491AB Delden Nederland Ov Langestraat 49 info@blendd.nl T +31 74 357 8706
PARTICOLARE.EU SHOWROOM 7491AB Delden Nederland Ov Langestraat 49 office@particolare.info T +31 3836 8384
Goods 4 Home 7511EX Enschede Nederland Ov Haverstraatpassage 40 info@goods4home.nl T +31 6-50280807
Hooge Huys  7511GH Enschede Nederland Ov Walstraat 16-a thoogehuys@hotmail.com T +31 6 1020 2921
Nijenhuis Enschede 7511GW Enschede Nederland Ov De Heurne info@nijenhuisinterieurs.nl T +31 53 4334434
Nederveen cosmetics 7511HL Enschede Nederland Ov Hendrik Jan van Heekplein 1 info@nederveencosmetics.nl T +31 53 431 8771
Pistache 7511JS Enschede Nederland Ov Korte Haaksbergerstr 46 info@pistachedesign.nl T +31 6 20 53 10 35
Country Life  7512 CK Enschede Nederland Ov Kuipersdijk 72 info@cl-enschede.nl T +31 53 4302 256
JHAB Enschede 7513DR Enschede Nederland Ov Haaksbergertsr info@jhab.nl  
Het Pakhuys Wonen 7548BG Boekelo Ov Nederland Ov Beckumerstr 30-A info@hetpakhuys.nl T +31 53-4282112
Vandaag Concept-Store 7551HH Hengelo Nederland Ov Drienerstraat 26 info@vandaagcs.nl T +31 6 43 53 57 61
Brok Interieur Wonen 7551HL Hengelo Ov. Nederland Ov Drienerstr 47 info@brokinterieur.nl T +31 74 2913 126
Seiger Wonen Oldenzaal 7575AC Oldenzaal Nederland Ov Enschedesche str 86 info@seiger.nl T +31 541-513344
Busscher Wonen 7591GM Denekamp Nederland Ov Oldenzaalsestr 26 - 28 info@busscher-woonadviseurs.nl T +31 541 351 226
Bolletje Winkel Anno 1867 7607 CZ Almelo Nederland Ov Grotestraat 182 info@bolletjewinkel.nl T +31 546 815 911
Kees Smit Almelo 7609RA Almelo Nederland Ov Ambachtstraat 5 - T+ 31 546 819493
Stroot Ootmarsum 7631BT Ootmarsum Nederland Ov Grotestraat 3 info@stroot.nl T +31 541-291650
Ilse Damhuis 7666NB Fleringen Nederland Ov Ootmarsumseweg 261 info@ilsedamhuis.nl T +31 546-623120
Löwik Wonen en Slapen 7671CX Vriezenveen Nederland Ov Westeinde 660 info@lowikmeubelen.nl  T +31 546-559955
Steggink Interieur 7695KE Weerselo Nederland Ov Grunnerstraat 18 info@steggink-interieurs.nl T +31 541 663109
Flier Interieur  7825VH Emmen Nederland Drnt Cornelis Houtmanstraat 47 info@flierinterieur.nl   T +31 591-618048
Schippers Woonwereld 7825VH Emmen Nederland Drnt Cornelis Houtmanstraat 47 verkoop@schipperswoonwereld.nl T + 31 591-618048
Luppes interieur 7831GR Emmen Nederland Drnt Tramwijk z.z 164 info@janluppesinterieurs.nl T +31 591-521321 
Spinde Next 8011XD Zwolle Nederland Ov Assiesplein 8 info@spindenext.nl T +31 38- 422 30 30
Blaauw Woonidee 8411XA Jubbega Nederland Frsl Jelle van Damweg 19 info@blaauw-woonidee.nl T +31 516 461 228
HOME CENTER Wolvega 8471ZW Wolvega Nederland Frsl Frisaxstraat 12 info@homecenter.nl T+ 31 561-616161
Trendhopper XXL Wolvega 8471ZW Wolvega Nederland Frsl Frisax straat 12 info@homecenter.nl  T +31 561 616161
Nio & Elva 8601BE Sneek Nederland Frsl Kleinzand 11 info@nioenelva.nl T +31 515-460606
Feelings Sneek, vd meer wonen       8601WS Sneek Nederland Frsl Smids straat 12 d info@vandermeerwonen.nl T +31 515 422 025
Hemrica, Johan 8911CT Leeuwarden Nederland Frsl Nieuwestad 36 info@johanhemrica.nl T +31 58-2169709
Eric Steenbergen, designwinkel 8911DM Leeuwarden Nederland Frsl Kleine kerkstraat 20 info@ericsteenbergen.nl T +31 58 212 5600
Postma Interieur 9203BA Drachten HQ Nederland Frsl Oosterstraat 11 info@postmainterieur.nl T +31 512-512397
Van Mooi Tot Maf  9401JP Assen Nederland Drnt Gedempte singel 24 felicia@vanmooitotmaf.nl T +31 6 14218996
Oostland Woonland 9411KA  Beilen Nederland Drnt De omloop 5 info@oostlandwoonland.nl T +31 593 524770
Stay Living 9411KA  Beilen Nederland Drnt de Omloop 5 info@oostlandwoonland.nl T +31 593 524 770
Mooi lifestyle 9471CS Zuidlaren Nederland Drnt Stationsweg 42 info@mooilifestyle.nl T +31 50-4028403
Woon-zooi 9712CJ Groningen Nederland Gron Zwanestraat 27 info@woon-zooi.nl T +31 50-3110678
Melles Interieur 9752LG  Haren Nederland NrdB Westerse Dreef 20 dennis@luppesmelles.nl T +31 50 53 47 470
Villa Kakelbont 9765CB Paterswolde Nederland Drnt Hoofdweg 161 Info@villakakelbont-paterswolde.nl T +31 50-3096802
Stadspaviljoen Noord ShUp Bergen Nederland NrdH Plein 63 info@stadspaviljoennoord.nl T +31 72-7439374
Twee 21 ShUP Soest Nederland Utr v Weedestaat 86 info@twee21.nl T +31 356090840
Home Autour du Monde Bruxelles 1000 Brussel België   70 rue de Namur   T +32 2.50 35 592
Donaco Marc Meylaerts 03725 Teulada Espagna Catal Carratera Benissa Teulada n322 donaco2014@hotmail.com T +34 96 5741 728
Bello Horizonte Antique Concept 03730 Javea Spain Espagna Catal Ctra. De Benitachell nr 9 info@bellohorizonte.es T +34 966 462 818
Home Autour du Monde, Nice 6000 Nice France   5, rue de Longchamp   T +33 4.93 82 53 23
Tresors d'armoires FR. 17410 St Martin de Re France   11,  rue Citeaux    
Wohnen Und Schenken 29308  Winsen D Deutschland   Posenerstrasse 32 ds@wohnaccessoires-grosshandel.de  
Home Autour du Monde, Toulouse 31000 Toulouse France   8, rue de la Trinité   T +33 5.62 17 14 51
Sandrine Caillias France 33210 Langon France   30, rue Robert Vouin Sandrinecaillias@orange.fr  
La Jardinerie  de Bazas Fr 33430 Bazas France France   1,  lieu-dit Bourdet    
Home Autour du Monde, Bensimon 34000 Montpeillier France   6, rue Saint Paul   T +33 4.67 39 67 81
Kösters Münster 48143 Münster D Deutschland   Prinzipalmarkt 45/46 info@koesters-online.com T +31 183-630790
Jazz The Glass France 64200 Biarritz France France   44, rue Gambetta    
Home Autour du Monde, Lyon 69002 Lyon France   8, rue Augute Comte   T +33 4.72 32 28 58
Erhardt Gartenmöbel 72793 Pfullingen  Deutschland   Uhlandstraβe 73 jz-erhart.gartenmoebel@t-online.de  
Home Autour du Monde  75001 Paris France   20, rue de Pyramides    T +33 1.40 20 09 62
Secrets D'Interieurs Paris 75002 Paris 75002 France   58, Galerie Vivienne secret.interieurs@yahoo.fr  
Home Autour du Monde Bensimon 75003 Paris France   8,  rue des Francs-Bourgeois   T +33-1-48873229
JDA Curiosity Paris FR. 75009 Paris 75009 France   55, rue Condorcet curiosity@bbox.fr T +33 983439274
Gartenwelt Bumb 76135 Karlsruhe Deutschland   Windeckstraβe 8   T +49 721 7820 817
OKUS Brombach 79541 Lörrach-Brombach Deutschland   Schopfheimerstrasse 2 info@okus-brombach.de T +49-7621 160 5586
Home Autour du Monde, Bensimon 84800 isle-sur-sorgue France   4, Avenue Jean Charmasson   T +33 4.90 38 56 62
Love Creative People FRANCE 92500 Ruel-Malmaison France   28, rue de 4 septembre flora@lovecreativepeople.com  
J. Bataille, The Lifestyle Company  .03730 Javea Spain Espagna   C/ Bruselas no. 8   T+34-6 47789012
Portobello arr75004 Paris France   32, rue de roi de sicile portobello@portobellodecoration T +33 142722774
Tastenhoye, Meubelen B  3090 Overijsse B België   Duisburgsesteenweg 85 info@meubelen-tastenhoye.be   T +32 2 6879844
Casteelken BelgIë BELGIË Rumbeke-Roeselaere België   Koestr. 181, st Petrus Paulusstr 2 info@casteelken.be T +32 512 09 811
Raum Quadrat D 22397 Hamburg D Deutschland   Eckernförde 4-8 Petita Hafenspitze info@raum-quadrat.net T. +49 89 727 357
Hamsing Textil mit Stil D 46397 Bocholt D Deutschland NRW Königstrasse 10-12 info@hemsing-textil.de T +49  2871 261 833